Category Archives: Napísali sme

Hľadáme obchodných partnerov

Category : Napísali sme , OZNAM

Sme veľký partner nie len sortimentom. Môžeme byť aj Vašou súčasťou ! 

Ponúkame individuálny prístup, transparentné jednanie a nízke ceny. Máme pre Vás kompletný online systém pre správnu identifikáciu dielov, identifikáciu aj podľa VIN čísla, správu objednávok, zobrazenie dostupnosti tovaru,  servisné informácie, návody a postupy opráv, uťahovacie momenty a veľa iného. Ak aj napriek tomu u nás nenájdete požadovaný tovar, spracujeme Vašu požiadavku individuálne.

Objednávky vybavujeme samozrejme aj telefonicky, cez SMS, Viber, WhatsApp, Facebook…

Doručenie v Trenčíne a okolí máme zabezpečené vlastným denným rozvozom. Rozvoz 2x denne + individuálny závoz v prípade potreby.

Ostatné lokality zasielame kuriérom DPD.

Zabezpečujeme diely aj v deň objednania a samozrejme s rozvozom. Na následjúci deň je možné objednať diely do 20:00hod.

Zaujali sme Vás?

Budeme radi ak sa nás rozhodnete vyskúšať. Zavolajte nám, napíšte alebo nechajte na seba kontakt a my sa Vám ozveme !  

info@noveautodiely.sk | 0919 222 203 | gereg@noveautodiely.sk | 0915 749 705


ROWE OLEJE

Category : Napísali sme

 

rowe

NAJLEPŠÍ VYHĽADÁVAČ OLEJOV 
http://rowe-mineraloel.com/service-und-tools/oelwegweiser/

NEVIETE AKÝ OLEJ DO AUTOMATICKEJ PREVODOVKY ?

ROWE – VŠETKY NORMY PRE VŠETKY AUTÁ

HB BODY u nás pre Vás !

Category : Napísali sme

body

Sortiment predávaného tovaru je určený pre autoopravárenstvo na profesionálne použitie.
Ide predovšetkým o antikorózne ochranné prostriedky, tmely, tesniace hmoty, vyrovnávacie látky, základné farby, laky, tužidlá, riedidlá, brúsivá a široký sortiment pomocných materiálov.


AutoHifi u nás pre Vás !

Category : Napísali sme

Autorádia, Multimédia, Navigácie, Reproduktory, Zosilňovače, Subwoofery, Boxy, Príslušenstvo, Montážny materiál…

KENWOOD – AUDISON – HERTZ – JBL …                           navštívte náš ESHOP

 


Rozširujeme sortiment náradia

Category : Napísali sme

logo-flo_jpg_small  logo-lund_jpg_small logo-sthor_jpg_small logo-toya-gifts_jpg_small logo-vorel_jpg_small powerup_gif_small

 

viac informácii a cenovú ponuku získate na info@noveautodiely.sk

Flo

kompletný sortiment záhradného a elektrického náradia. Široký sortiment pod touto značkou zhromažďuje takmer všetky nástroje potrebné k práci na záhrade. FLO výrobky sú definované v strednom cenovom rozsahu. Pod touto značkou nájdete : nožnice, nožnice na trávu, píly, sekery, vodný program, elektrické náradie, záhradné náradie, kosačky, lopaty, hrable, atď.

Lund

široká škála náradia, ktoré vám pomôže pri základnej údržbe, úpravách a dekoráciách. Značka je určená predovšetkým pre domácnosti a domáce dielne. Produktové rady zahŕňajú : dierovač, uhlové brúsky, leštičky, rezáky, kotúčové píly, teplovzdušné pištole, ponorné čerpadlá a ďalšie.

Sthor

značka zahŕňa funkčné riešenia v oblasti moderného spotrebiteľa energie. Nástroje STHOR predstavujú strednú triedu kvality. Sú charakterizované rozumnou cenou, moderným dizajnom a dobrou ergonómiou. Ponuka je určená pre dielne a domácnosti, ktoré nepoužívajú profesionálne nástroje, ale oceňujú kvalitu za prijateľnú cenu. STHOR ponúka pod značkou : píly, ručné vŕtačky a uhlové brúsky.

Vorel

výrobky určené pre užívateľov, ktorí si cenia funkčnosť a cenovú dostupnosť. Delegované primárne pre obchody a železiarstva, ideálne pre použitie v domácnostiach. Výrobky sú charakterizované vyváženou rovnováhou ceny a kvality. Medzi ponúkané produkty patrí široká škála nástrojov a dielenského vybavenia, meradlá, elektrické výrobky, doplnky pre elektrické náradie a autopríslušenstva.

Power Up

náradie pre dielňu s nižšou intenzitou a pre náročných domácich majstrov. Značka má dobrú kvalitu a prijateľné ceny. Rozsah zahŕňa okrem iného – vŕtačky, brúsky, kladivá, vodné čerpadlá, elektrické tlakové umývačky, teplovzdušné pištole, brúsky, lepiace pištole, spájky.


YATO náradie u nás v ponuke !

Category : Napísali sme

Sme radi, že sa nám podarilo zaradiť do ponuky sortiment náradia od výrobcu YATO.
Sledujte prehladný PDF katalóg
(katalóg má veľkosť 250MB preto jeho otvorenie môže trvať dlhšie)YATO